top of page
Recruitment - Tyne & Wear Legal Jobs

ASYSTENT ADMINISTRACJI

ASYSTENT ADMINISTRACJI - TESTAMENTY I PROBAT

Wynagrodzenie: TBD

Data zamknięcia: TBC

Adwokaci McKeag & Co poszukuje obecnie asystenta administracyjnego, który dołączyłby do naszego działu testamentów i spadków. Wybrany kandydat będzie współpracował z zespołem prawników, pomagając mu w sprawach dotyczących testamentów, spadków, pełnomocnictw i powiernictwa.

Twoja rola będzie polegać na asystowaniu departamentowi w obowiązkach administracyjnych, w tym komunikowaniu się z klientami.

Główne obowiązki:-

·     Załatwianie ogólnych zapytań telefonicznych

·     Umawianie spotkań z klientami

·     Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej dla działu

·     Komunikacja z klientami i osobami trzecimi za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu

·     Przygotowywanie dokumentów i faktur

·     Aktualizacja systemu zarządzania sprawami

·     Wsparcie działu we wszelkich obowiązkach administracyjnych

·     Archiwizacja i archiwizacja

Wymagania dotyczące umiejętności:-

·     Umiejętność informatyczna

·     Doświadczenie administracyjne i/lub doświadczenie w pracy w podobnym środowisku

·     Doskonałe umiejętności organizacyjne

·     Doskonała dbałość o szczegóły

·     Gracz zespołowy

Jest to stałe stanowisko w pełnym wymiarze godzin.

Aplikacja składa się z CV i listu motywacyjnego.

Proszę również wypełnić an Formularz informacyjny dotyczący monitorowania równości i różnorodności

bottom of page